Product Details
Additional information
| Weight | 0.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 13 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 5v |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Is Batteries Included | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Nominal Voltage | 3V |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Shade Type | ABS |
| Model Number | led table lamp, led night light |
| Features | Wireless Reading Lamp |
| Body Material | Plastic |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Stainless steel |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Features 1 | Desk lamp |
| Features 2 | Night table lamp |
| Features 3 | bedside lamps |
| Features 4 | Table lamp for bedroom |
| Features 5 | night lights |
| Features 6 | Lamp bedside table |
| Features 7 | Mood light |
| Features 8 | bedroom lamp |
| Features 9 | Rechargeable lamp |











Reviews