Product Details
Additional information
| Weight | 11.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 58 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 110 V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Nominal Voltage | 110v |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Include PCBA | Y |
| Origin | US(Origin) |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | AC |
| Color | Refer to product images |











Reviews