Product Details
Welcome to Direct Home Goods Online!
Additional information
| Weight | 0.269 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 8 cm |
| Brand Name | ZTree |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce, UL |
| Is Dimmable | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Is Batteries Included | Yes |
| Installation Method | self-contained |
| Protection Level | IP65 |
| Body Material | ABS |
| Power Source | SOLAR |
| Voltage | 1.2V |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
| Solar Cell Type | Ni-MH |
| Choice | yes |







Reviews