Product Details
Additional information
| Weight | 1.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 16 cm |
| Brand Name | BEIOUGONGJIANG |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Include PCBA | N |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Certification | CCC, ce, UL |
| Is Dimmable | No |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | DC |
| Is Smart Device | No |
| Base Type | E27 |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Luminous Flux | <60 |
| Installation Method | Assembly |
| Item Type | Pendant Lights |
| Choice | yes |










Reviews